top of page

Online Mağaza İşletmeciliği Hizmeti

Amazon’da mağazanızı ilk açtığınızda kendinizi kaybolmuş vaziyette bulabilirsiniz, karşılaştığınız sorunlar çok karmaşık ve çözülmesi imkânsız görünüyor olabilir. Bu noktada Amazon Danışmanlık Hizmeti ile işleri kolaylaştırabilirsiniz.

 

Amazon reklam ve e-ticaret uzmanlarından oluşan ekibimiz, satışları ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için Amazon mağazanızı parametrelere uygun biçimde optimize etmeniz ve reklam harcamalarınızı planlamanız konusunda yardımcı olacaktır.

 

Pittacus olarak Amazon’da kendilerine ait ürünleri satmak isteyen potansiyel müşterilerimiz için, öncelikle ürünleri özelinde yaptığımız ilk analiz çalışması ile uygun pazaryerini bulma, benzer ve rakip ürünlerin fiyat aralıkları, satış hacimleri gibi bilgileri içeren bir değerlendirme toplantısı yapmaktayız. Eğer, potansiyel müşterimiz ilk değerlendirme toplantısında paylaşılan verileri pozitif bulursa devamında uygun pazaryerinde yer almak için gümrük, navlun, FBA ücretleri, kategori bazlı Amazon komisyon tutarları gibi verileri içeren ikinci çalışmamızda tahmini bütçe ihtiyacının ne olacağını değerlendiririz. Her iki değerlendirme çalışmasında sonra potansiyel müşterilerimiz Amazon’da yer almak isterse ister bizimle isterse de başka şekilde devam edebilir, bu çalışmalar için herhangi bir ücretlendirme Pittacus tarafından yapılmamakta olup, amacımız potansiyel müşterilerimizin sağlıklı karar vermelerine yardımcı olmaktır. Bizimle çalışmaya karar verirse potansiyel müşterimiz sözleşme imzalanmasında sonra Pittacus olarak hizmet vermeye başlamaktayız.

 

Amazon Mağaza İşletmeciliği Hizmeti Neleri Kapsar?

Amazon’da mağazanızın başarısını derinden önemsiyoruz. Amazon Mağaza İşletmeciliği hizmetimiz ürüne özel hedeflemeler ile dönüşüm oranlarını en üst düzeye çıkarmayı ve mağazanın sağlıklı büyümesini hızlandırmayı hedefler.

 

Amazon Mağaza İşletmeciliği hizmeti müşterilerimiz Amazon ile ilgili tüm konularda 7/24 kapsamlı destek alırlar.

 

Pittacus olarak Amazon Mağaza İşletmeciliği hizmeti arayışınızda mevcut bütçenizden en iyi şekilde yararlanmanız için çeşitli seçenekler konusunda size rehberlik edeceğiz.

 

 

Kimler Amazon Mağaza İşletmeciliği Hizmetinden Faydalanabilir?

Eğer ki sizlerde Amazon pazaryerlerinde yabancı para biriminden kendi ürünlerinizi satmak, markanızı Amazon pazaryerlerinde tanıtmak ve geliştirmek istiyorsanız, sizler de bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yada mevcut Amazon mağazalarınızın performansından memnun değilseniz, Amazon’da ki online mağazanızı içerideki ekibinizle yönetmeye çalışıyor ve beklentileriniz hala gerçekleşmemiş ise bizim hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

İster pazara yeni giriyor olun, ister deneyimli bir satıcı olun, Pittacus mağazanızın dönüşüm oranlarını artırma konusunda kapsamlı bir Amazon Mağaza İşletmeciliği hizmeti sunar.

 

Amazon Dropshipping Danışmanlık

Amazon Dropshipping, insanların herhangi bir ürünü depolamak zorunda kalmadan online olarak satışını yapmalarını sağlayan, yıllardır süren trend bir konsepttir. Dünyanın en büyük e-ticaret platformu Amazon’u da bu denkleme eklersek işler gerçekten etkileyici bir noktaya gelir.

 

Dropshipping yaparken asıl görev, Amazon’da aracı olarak hizmet etmek ve mağazadaki ürünlere trafik çekmek, satışa dönüşen siparişleri tedarikçiye iletmektir.

 

Amazon Dropshipping hizmetimiz, bu modelin tam olarak nasıl çalıştığını, sizin için neyin gerekli olduğunu ve dikkate alınması gereken önemli faydaları ve sakıncaları keşfetmeniz konusunda yardımcı olacak.

 

Pittacus Amazon Hizmetleri Ücretleri

Amazon serüveninde profesyonel bir hizmet sunan Amazon Online Mağaza İşletmeciliği hizmetimizin ücretleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

bottom of page