top of page
hizmetlerimiz-header-image.jpg

Hizmetlerimiz

              Online Mağaza İşletmeciliği Eğitimi

Pittacus olarak Amazon pazaryerinde mağaza açmak ve mağaza işletmek isteyen yatırımcılar için uzun zamanda edinilmiş deneyimler sonucunda oluşan bilgiler ile hazırlanmış olan ve 1e1 olarak verilen Amazon Online Mağaza İşletmeciliği Eğitimidir. Eğitim, örnek vakalar ile çalışılacak şekilde hazırlanmış olup online olarak verilmektedir. Mağaza açılışı ve ürün seçme ve listeleme ile birlikte canlı ve uygulamalı olarak eğitimi alan ile birlikte kendi mağazasında yapılmaktadır. Eğitim akabinde mağaza sahibine 6 ay süre ile destek verilmeye devam edilen bir eğitim ve destek paketidir.

 

              Online Mağaza İşletmeciliği Desteği

Gerek Pittacus’dan eğitim alarak mağazasını işletmeye çalışanlar için gerekse de hali hazırda mağazası olup desteğe ihtiyacı olanlar için mağaza işletme konusunda karşılaşılan vakalar için verilen destektir. Pittacus tarafından 7/24 destek anlayışı ile mağaza sahiplerine hizmet verilmektedir.

 

              Online Mağaza İşletmeciliği

Pittacus tarafında, Amazon Pazaryerinde online mağaza işletmeciliği yapmak isteyen fakat gerek zaman olarak ve gerekse de beceri gibi nedenler ile Amazon online mağaza işletmesi yapamayacağını düşünen yatırımcılar için verilen hizmettir. Amazon üzerinde yatırımcı adına açılan hesap ve buna bağlı olarak açılan mağazalara Pittacus tarafından A’dan Z’ye Amazon Online Mağaza İşletmeciliği hizmeti verilmektedir. Yatırımcının kararına uygun olarak mağazalarda Dropshipping – Private Label veya Arbitrage olarak veya bunların karması olacak şekilde işletmecilik hizmetimiz sunulmaktadır. Pittacus tarafından verilen Amazon Mağaza İşletmeciliği hizmeti mağaza özelinde atanmış olan operatörler ve mağaza yöneticisi tarafından etik değerlere ve Amazon mağaza sağlığını gözeten şekilde profesyonelce verilmektedir. Amazon üzerinde uzun saatler çalışma sonucunda elde edilmiş olan özgün tecrübe ile Dropshipping yapan her mağaza için özel ürün çalışması ve satışı ile müşteri hizmetleri, satın alma, iade ve iptal gibi mağaza işletmesinde yapılması gereken iş ve işlemler Pittacus ekibi tarafından özenle ve profesyonelce yapılmaktadır. Operatör ve mağaza yöneticisi olan ekip üyeleri referanslı olarak seçilmekte ve yönettiğimiz mağazalarda çalışmaya başlamadan önce Pittacus Akademi’de eğitimlerini tamamlamakta ve akabinde de tanımlanmış olan iş listesine göre mağazalarda yöneticilerin desteği ve kontrolü ile görev almaktadırlar. Private Label veya Arbitrage olarak mağaza işletmeciliği hizmeti almak isteyen yatırımcılar ile ürünleri ile ilgili olarak ülke – rekabet – maliyet ve karlılık analiz çalışmaları yapılmakta, ürünün ticari olarak satılabilirliği ve karlılığı yatırımcı ile yapılan bu analiz sonucunda paylaşılmaktadır. Private Label veya Arbitrage mağaza işletmeciliğin de ürün/lerin Amazon içerisinde belli bir satış hacmine gelmesi için Dropshipping’e göre biraz daha fazla zamana ve yatırıma ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kapsam da ürün özelinde satış stratejileri oluşturulmakta ve ürün/lerin satışının hedeflenen hacme gelmesi için gerekli olan adımlar Pittacus tarafından atılmaktadır. Pittacus tarafından verilen Amazon Mağaza İşletmeciliği hizmeti alan tüm yatırımcılar için aylık olarak faaliyet raporu hazırlanmakta ve mağaza ile ilgili olarak aylık ve kümülatif bazda veriler yatırımcı ile paylaşılmaktadır. Ayrıca her mağaza sahibi kendisinde de olan şifre ile istediği zaman online mağazasına girebilmekte ve mağazasını inceleyebilmekte, mağazası ile ilgili sorularını yönetici ekibimiz ile paylaşabilmektedir. Yeni açılan ve Dropshipping yapacak olan mağazalar için ilk 3-4 ay için de brüt 1.000 US Dolar kâr ’a (Satış Geliri – (Ürün Satın Alma Maliyeti + Kargo + Amazon Komisyonu)) gelmesi mağaza sağlığı ile birlikte Pittacus’un öncelikli hedefi olarak mağaza sahiplerine verilmektedir.

indir.png
indir.png
indir.png
bottom of page